Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Nazwa wycieczki: Kraje Beneluksu
Zapytaj o szczegóły Cena od: 999
Następne zdjęcie

Dzień 1
Wyjazd ze Szczecina wieczorem.
Dzień 2

Rano przyjazd do Luksemburga,  zwiedzanie Placu d´Armes i Pałacu Książęcego oraz wędrówka lochami. Przejazd do Waterloo – miejscowości sławnej z klęski poniesionej przez Napoleona. Zwiedzanie pola bitwy, a po południu przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Brugii, miasta połączonego kanałami z Ostendą i pobliską Gandawą. Zwiedzenie zabytków starówki - rynku Grote Markt, kościoła Notre Dame z rzeźbą Michała Anioła oraz bazyliki Saint Sang. Przejazd do Brukseli i zwiedzanie miasta: Atomium, czyli model kryształu żelaza zbudowany na Expo 1958,  Pałac Królewski, dzielnica Unii Europejskiej i Pałac Sprawiedliwości. Spacer po starówce brukselskiej – Grand Place z  ratuszem  oraz symbolem Brukseli - fontanną Manneken Pis. Powrót na nocleg do hotelu.
Dzień 4

Rano wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Rotterdamu. Podziwianie panoramy miasta ze wzgórza Euromast, wyjazd do Hagi - administracyjnej stolicy Holandii. Zwiedzanie  Madurodam - czyli Holandii w miniaturze. Po południu wizyta w rodzinnej wytwórni serów z możliwością zakupu. Przejazd do Amsterdamu. Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Latarni - centrum nocnych uciech. Przejazd do hotelu na nocleg.
Dzień 5

Rano po śniadaniu  wykwaterowanie, zwiedzanie szlifierni diamentów  z możliwością zakupu. Czas wolny na indywidualne (do wyboru) zwiedzanie muzeów - Van Gogha - z największą na świecie kolekcją dzieł mistrza i Rijksmuseum - Muzeum Narodowego lub  Muzeum Heinekena – z pokazem procesu produkcji i degustacją wyśmienitego piwa. Po południu rejs po kanałach amsterdamskich i  wizyta w muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Dla chętnych dodatkowo płatna, wspólna, pożegnalna kolacja.
Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Dzień 6

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

UWAGA ! Program może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. W terminach od połowy marca do połowy maja można fakultatywnie zorganizować wycieczkę do ogrodów kwiatowych Keukenhof.

Świadczenia:
- przejazd luksusowym autokarem (WC, bar, wideo)
- 3 noclegi w hotelach 2* - 3*
- 3 śniadania kontynentalne
- opieka pilota w czasie trwania imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL
- realizacja programu
Dodatkowo płatne:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- rejs statkiem
- bilety komunikacji miejskiej

Termin Cena za osobę Rezerwacja
od do
01-04-2010 06-04-2010 999 Rezerwuj