Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Nazwa wycieczki: Paryż - 6 dni
Zapytaj o szczegóły Cena od: 999
Następne zdjęcie

Dzień 1
Wyjazd ze Szczecina w godzinach popołudniowych. Przejazd do Francji.
Dzień 2

Przyjazd do Paryża po południu, zakwaterowanie w hotelu i  czas na odpoczynek. Wieczorem przejazd metrem do centrum Paryża i przechadzka dzielnicą artystów i „nocnego życia” – Montmartre -  oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc tej sławnej dzielnicy: Placu Pigalle,  Moulin Rouge, tradycyjnego kabaretu, bazyliki Sacre Coeur wybudowanej w XIXw. przez dwóch francuskich przemysłowców jako podziękowanie za uchronienie Paryża od zniszczeń wojennych podczas wojny francusko – pruskiej, oraz Placu du Terre słynącego z artystów wykonujących portrety. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Luwru – zwiedzanie  arcydzieł sztuki europejskiej: Mony Lizy, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Przejazd do  najstarszej części miasta i zwiedzenie jej zabytków - Katedry Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, Sainte Chapelle,  najstarszego mostu - Pont Neuf oraz Centrum Pompidou. Wieczorem rejs statkiem  po Sekwanie. Przejazd do hotelu na nocleg.
Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Wersalu, zwiedzanie  przepięknego kompleksu parkowo-ogrodowego założonego przez Ludwika XIV oraz ogromnego, bogatego pałacu z piękną  Salą Lustrzaną i apartamentami Madame de Pompadour. Powrót do Paryża i zwiedzanie Gare d’Orsay - muzeum impresjonistów, mieszczącego się w budynku dawnego dworca kolejowego. Przejście pod Wieżę Eiffla, wjazd windą na jej szczyt i możliwość obejrzenia panoramy Paryża. Wieczorem spacer po Polach Elizejskich. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 5

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd metrem na dalsze zwiedzanie Paryża –  Muzeum Perfum „Fragonard” połączony z degustacją zapachów i możliwością zakupienia perfum. Przejazd do Muzeum Figur Woskowych, a na pożegnanie Paryża spacer przez Plac Vendome z budynkiem o numerze 12, w którym mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin - do paryskiej Opery. Wyjazd do Polski po południu.
Dzień 6

Przyjazd do Szczecina w godzinach południowych.

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Świadczenia:
- przejazd autokarem luksusowym (bar, wideo, WC)
- 3 noclegi w hotelach 2*
- 3 śniadania kontynentalne
- opieka pilota podczas trwania imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL
- realizacja programu

Dodatkowo płatne:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- bilety komunikacji miejskiej

Termin Cena za osobę Rezerwacja
od do
01-04-2010 06-04-2010 999 Rezerwuj