Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Nazwa wycieczki: Londyn - 6 dni
Zapytaj o szczegóły Cena od: 1249
Następne zdjęcie

Dzień 1
Wyjazd ze Szczecina w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.
Dzień 2

Rano przejazd Eurotunelem lub promem z Francji do Anglii i podróż w kierunku Londynu. Po drodze zwiedzanie Królewskich Ogrodów Botanicznych - Kew Garden lub  średniowiecznego zamku w Leeds. Zakwaterowanie w hotelu. Po krótkim odpoczynku przejazd komunikacją miejską do centrum miasta i zwiedzenie   Leicester Square, Chinatown, Piccadilly Circus  oraz Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona.
Dzień 3

Po śniadaniu przejazd przez londyńskie centrum do Katedry Św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie i Tower of London - wspaniałej średniowiecznej twierdzy z którą wiąże się legenda, że jeśli z Tower znikną kruki, to upadnie brytyjskie królestwo . Znajduje się tam  Królewski Skarbiec, w którym podziwiać można największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Rejs statkiem po Tamizie, a następnie spacer przez Tower Bridge do Pałacu Buckingham- rezydencji królowej Elżbiety II oraz Kensington  Palace – rezydencji byłej księżnej Walii – Diany. Wieczorem dla chętnych, za dodatkową opłatą kolacja w hinduskiej restauracji.
Dzień 4

Po śniadaniu wizyta w British Museum ze wspaniałą kolekcją zabytków świata starożytnego. Po południu czas wolny dla dokonania zakupów na Oxford Street  lub zwiedzenie  National Galery z bogatą kolekcją malarstwa. Wieczorem dla chętnych, za dodatkową opłatą wizyta w londyńskim pubie. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 5

Po śniadaniu wykwaterowanie i  przejazd do Greenwich - spacer po parku, zwiedzenie Obserwatorium Królewskiego z południkiem zerowym. Przejazd Eurotunnelem lub promem do Francji, kontynuowanie nocą podróży powrotnej do Polski.
Dzień 6

Przyjazd do Szczecina w godzinach południowych.

UWAGA! Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Program częściowo będzie realizowany  środkami komunikacji miejskiej. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Świadczenia:
- przejazd luksusowym autokarem (bar, WC, wideo)
- przeprawa promowa lub Eurotunelem
- 3 noclegi w hotelu 2*
- 3 śniadania kontynentalne
- opieka pilota w czasie trwania imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL
- realizacja programu
Dodatkowo płatne:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- miejscowi przewodnicy
- bilety komunikacji miejskiej

Termin Cena za osobę Rezerwacja
od do
01-04-2010 06-04-2010 1249 Rezerwuj