Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Jak kupić

Rezerwacje On-line

Zapraszamy szczególnie do naszego nowego systemu rezerwacji on-line. Po wybraniu w naszej wyszukiwarce odpowiedniej imprezy i terminu rezerwacja dokonywana jest bezpośrednio z naszej strony internetowej. Klient uzupełnia tylko prosty formularz rezerwacyjny i w kilka chwil blokuje sobie miejsce na danej imprezie. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza klient otrzymuje na podany w rezerwacji adres e-mail potwierdzenie rezerwacji wraz z warunkami, które należy spełnić, aby rezerwacja zmieniła swój status z wstępnej na stałą. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, decydując się na uiszczenie zaliczki na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

Telefonicznie lub korespondencyjnie

Wstępnej rezerwacji możecie Państwo dokonać również przez telefon, wybierając nr konsultanta odpowiedzialnego za dany dział (zob. „Dane kontaktowe") lub wysyłając zapytanie i w następstwie decyzję o zakupie via e-mail. W obu sytuacjach potwierdzenie rezerwacji otrzymacie Państwo na podany adres e-mail lub na życzenie na podany nr faksu. Otrzymana wiadomość zawiera szczegóły dokonanej rezerwacji oraz warunki, jakie należy spełnić, aby rezerwacja zmieniła status z wstępnej na stałą.

Tradycyjnie w biurze

Rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Tradycyjnej rezerwacji w biurze można dokonać w naszej siedzibie w Szczecinie, przy Al. Papieża Jana Pawła II 49 A.